Contactpersonen

 

Naast kwaliteitsvoer leveren wij ook specifieke begeleiding.
Onze specialisten staan voor u klaar om samen met u uw bedrijfsresultaat te verbeteren.

 

Heeft u vragen of wilt u specifieke informatie neem dan gerust contact met ons op.

Management

Algemeen

Michael Mackaay

Tel. 06-28795592
mmackaay@dvw.nl

 

Controller & adj. directeur

Piet Jan Seton

Tel. 0318-461141
pjcseton@dvw.nl

Nutritionist & adj. directeur

Gert Kampert

Tel. 06-52348503
gkampert@dvw.nl

Buitendienst

Rikus van Veldhuisen

Tel. 06-46208852
rvanveldhuisen@dvw.nl

Inkoop

Wim van den Brink

Tel. 06-46124629
bwvdbrink@dvw.nl

Kwaliteitszorg

Gerrit van Heerikhuize

Tel. 06-22614316
gvanheerikhuize@dvw.nl

Productie

Arie van Middendorp

Tel. 06-55358100
avmiddendorp@dvw.nl

Nutritie

Gert Kampert

Tel. 06-52348503
gkampert@dvw.nl

Gerrit van Heerikhuize

Tel. 06-22614316
gvanheerikhuize@dvw.nl

Henk van Riesen

Tel. 06-53351379
hvriesen@dvw.nl

Pluimvee

Legpluimvee

Gert-Jan Bruinenberg

Tel. 06-57078528
gjbruinenberg@dvw.nl

Legpluimvee

Bert Dokter

Tel. 06-21825096
bdokter@dvw.nl

Legpluimvee

Harry van Doorn

Tel. 06-11387598
hmvandoorn@dvw.nl

Legpluimvee

Martijn v. Veldhuizen

Tel. 06-25067754
mvanveldhuizen@dvw.nl

Legpluimvee

Reino Slingerland

Tel. 06-22592511
rslingerland@dvw.nl

Vleeskuikens

Henk van Riesen

Tel. 06-53351379
hvriesen@dvw.nl

Vleeskuikens

Anne Rona

Tel. 06-51171129
arona@dvw.nl

Vleeskuikens

Gerrit Hofmeijer

Tel. 06-22921511
ghofmeijer@dvw.nl

Eenden

Henk van Riesen

Tel. 06-53351379
hvriesen@dvw.nl

Vleeskuiken
ouderdieren

Gerrit Hofmeijer

Tel. 06-22921511
ghofmeijer@dvw.nl

Vleeskuiken
ouderdieren

Bert Dokter

Tel. 06-21825096
bdokter@dvw.nl

Varkens

Teus van Beek

Tel. 06-27084785
tvbeek@dvw.nl

Marcel Witteveen

Tel. 06-22594204
mwitteveen@dvw.nl

Rundvee

Melkvee

Martijn v. Veldhuizen

Tel. 06-25067754
mvanveldhuizen@dvw.nl

Opfok- en vleesvee

Teus van Beek

Tel. Tel. 06-27084785
tvbeek@dvw.nl

Gras- en Akkerbouwsector

Wim van den Brink

Tel. 06-46124629
bwvdbrink@dvw.nl

Algemeen

Commerciële binnendienst

Teunie Brons

Tel. 0318-461141
tbrons@dvw.nl

Commerciële binnendienst

Lisa van Essen

Tel. 0318-461141
lvessen@dvw.nl

Orderinname en planning

Planning

Henk Verschuur

Tel. 0318-461141
hverschuur@dvw.nl

Orderinname

Jeannette van Doorn

Tel. 0318-461141
jeannette@dvw.nl